Izdelkov
Ultra{0}}tanka LED-spodnja svetilka za kopalnico
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev ultra-tankih LED downlightov za kopalnico na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
1. Ultra{1}}Thin LED Downlight za kopalnico ima eleganten in sodoben dizajn, ki vsakemu kopalniškemu prostoru doda pridih elegance.
2. S svojim nizkim profilom in minimalističnim videzom ta downlight ustvari čist in neobremenjen videz vaše kopalnice.
3. Energijsko-učinkovita LED-tehnologija te navzdolnje svetilke zagotavlja močno in enakomerno osvetlitev, popolno za nego in sprostitev v kopalnici.
Specifikacija:
| Vhodna napetost | 85- 265V AC ali 100–277 V AC 50Hz/60Hz |
| Izhodna moč | 5W 9W 12W 15W 18W 20W 25W 30W |
| Svetlost | 140 lm/W |
| Material | Aluminij + PC pokrov |
| Svetlobna občutljivost | PF>0.90 |
| Temperatura okolja | -20 stopinj +50 stopinj |
| Uporablja se za | Notranja |
| Garancija | 5 let |
Podrobne slike:




uporaba:

O nas:


Priljubljena oznake: ultra-thin led downlight za kopalnico, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
4-metrska UV cevna lučkaPrikaži več> -
E14 led žarnica hladno belaPrikaži več> -
Zasilna LED žarnica z baterijo za polnjenjePrikaži več> -
20 W LED cevna svetilka z zatemnitvenim mikrovalovnim sen...Prikaži več> -
Zunanja LED žarnica za tri nujne urePrikaži več> -
T5 20W LED cev z možnostjo zatemnitvePrikaži več>












