Izdelkov
36W 4FT PC čistilna lučka
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev 36w 4ft luči za čiščenje osebnih računalnikov na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
- Naša čistilna svetilka za osebni računalnik s 36 W 4 FT je zasnovana za učinkovito odstranjevanje škodljivih bakterij in virusov v zraku ter ustvarjanje varnejšega in bolj zdravega okolja za vas in vaše ljubljene.
- Ta izdelek ima dolgotrajno-in energetsko-učinkovito zasnovo, ki vam omogoča, da uživate v prednostih prečiščenega zraka, ne da bi vas skrbelo pogosto menjavanje ali visoki računi za elektriko.
- S svojim elegantnim in modernim videzom se naša svetilka za čiščenje računalnika neopazno zlije z vsakim prostorom, obenem pa zagotavlja zmogljive zmogljivosti čiščenja, s čimer zagotavlja, da boste ob vsaki uporabi dihali čistejši zrak.
specifikacija:
| Moč | 20W 30W |
| Velikost | 60 cm 90 cm |
| Kot žarka | 120 stopinj |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K, 4000K |
| Svetlobni izkoristek (LM/W) | 120 lm/W 140 lm/W |
| Indeks barvne reprodukcije (Ra) | 80-83RA ali 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Podpora Dimmer | Triak zatemnjen ali 0-10V zatemnjen |
| Mterial | Aluminijasto ohišje + pokrov računalnika |
| Vhodna napetost (W) | AC85- -265V,AC100-277, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Gonilnik LED | Izoliran s kondenzatorjem Rubycon |
| Brez utripanja | Brez utripanja |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| garancija | 5 let |
| LED čip | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Pokrov | Mlečna prevleka |
| Funkcija | IP44 ni vodoodporen |
podrobne slike:



uporaba:


Direktna LED letvna svetilka 36 W je odlična izbira za osvetljevanje telovadnih prostorov s svetlobo, ki je hkrati svetla in učinkovita, kar vodi k splošnemu izboljšanju kakovosti vadbene izkušnje.
O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: 36w 4ft pc čistilna luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












