Izdelkov
Industrijske letve za stropne napeljave
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev industrijskih stropnih letev na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
- Industrijske stropne napeljave Batten imajo eleganten in sodoben dizajn, ki vsakemu prostoru doda pridih elegance.
- Te napeljave so izdelane, da trajajo, z visoko-kakovostnimi materiali in strokovno izdelavo, ki zagotavljata vzdržljivost in dolgo življenjsko dobo.
- S široko paleto stilov in zaključkov, ki so na voljo, vam industrijska stropna svetilka Batten omogoča, da osvetlitev prilagodite svojemu osebnemu okusu in dekorju.
specifikacija:
| Moč | 20W 30W 40W 60W |
| Velikost | 60 cm 90 cm 120 cm |
| Kot žarka | 120 stopinj |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Svetlobni izkoristek (LM/W) | 120 LM/W 140 LM/W 160 LM/W |
| Indeks barvne reprodukcije (Ra) | 80-83RA ali 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Podpora Dimmer | Triak zatemnjen ali 0-10V zatemnjen |
| Mterial | Aluminijasto ohišje + pokrov računalnika |
| Vhodna napetost (W) | AC85- -265V,AC100-277, 12V DC, 24V DC,48V DC |
| Gonilnik LED | Izoliran s kondenzatorjem Rubycon |
| Brez utripanja | Brez utripanja |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| garancija | 5 let |
| LED čip | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Pokrov | Mlečna prevleka |
| Funkcija | IP44 ni vodoodporen |
podrobne slike:



uporaba:


O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: letvena industrijska stropna oprema, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












