Izdelkov
Tanka LED letvna svetilka
1. Površinsko nameščena linearna luč, ki je popolna kot alternativa fluorescentni cevi.
2. Tanek dizajn, na voljo v dveh velikostih dolžine 1200 mm in 600 mm
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Lastnosti izdelka
1. Površinsko nameščena linearna luč, ki je popolna kot alternativa fluorescentni cevi.
2. Tanek dizajn, na voljo v dveh velikostih dolžine 1200 mm in 600 mm
Specifikacije produkta
| Vnos | AC 220-240V 50~60Hz |
|---|---|
| Moč | 28W / 36W |
| Kot snopa | 120' |
| Svetleč | 2160Lm / 3600Lm |
| Možnosti CT | Samo 5500K |
| CRI | > 80 |
| Ocena IP | IP20 |
| Vodoodporen | št |
| Vrsta | Samo za notranjo uporabo |
| Toplota umivalnik | Hladilno telo iz tlačno litega aluminija |
| Brez živega srebra | ja |
| Možnost zatemnitve | št |
Več podrobnosti





Aplikacije
Maloprodaja, poslovne kuhinje, pisarne, hodniki, stanovanja


Priljubljena oznake: tanka led svetilka, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje












