Izdelkov
120 cm LED tri-proizvodne luči
1. Varčevanje z energijo: Zamenjajte fluorescenčne cevi, da prihranite 50 % pri porabi energije;
2. Triproof: odporen na-prah,{2}}korozijo in vodoodporen (IP65);
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev 120 cm LED tri-proof luči na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.

Lastnosti izdelka
Nastavljiva barvna temperatura in nastavljiva moč
Montažni in inštalacijski material je že vključen v dobavo (vrvi, sponke, priključne sponke)
Zaščitni razred IP65 in odpornost na udarce IK10
Specifikacija
| Moč | 20w |
| Napetost | AC100-240V 50/60Hz |
| Velikost | 600*95*80 mm |
| čip | SMD2835 |
| Lumen | 100-120lm/w |
| CCT | 3000-3500k / 4000-4500k / 6000-6500k |
| razred IP | IP65 |
| Kot žarka | 120 stopinj |
| CRI | 80 |
| PF | 0.9 |
| Materiali | PC+ABS |
| Okvir | Bela/prozorna/črtasta |
| Garancija | 3-5 let |
Več podrobnosti






Uporaba:

Priljubljena oznake: 120 cm LED tri{1}}proof luči, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Naslednji:
IP66 LED letve luči
Pošlji povpraševanje








