Izdelkov
36 W LED triodporna cevna svetilka z mikrovalovnim gibanjem
* To je zasnova LED cevi, vendar deluje kot triodporna LED lučka
* Uporaba najnovejšega Nano materiala za ohišje
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Lastnosti izdelka
* To je zasnova LED cevi, vendar deluje kot triodporna LED lučka
* Uporaba najnovejšega Nano materiala za ohišje
* Visoka svetlobna učinkovitost: 18 W, 1620 LM
* Dobra zaščita: IP65, vključno z vodoodpornostjo in zaščito pred prahom
* Enostavna žična povezava
Specifikacije produkta
| Vhodna napetost | 180-265V/AC |
| LED | 180×SMD2835 |
| Moč | 36W |
| Svetlobni tok | 3240lm |
| Mikrovalovni senzor | ja |
| CRI | 80 |
| Material | Nano |
| IP ocena | IP65 |
| Meje. | 1525×40×30 mm |




Paket

Priljubljena oznake: 36 W triodporna led cevna svetilka z mikrovalovnim gibanjem, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi










