Izdelkov
LED triodporna svetilka IP65
1.Ohišje in difuzor iz polikarbonata, odporno na udarce.
2. Montažna plošča iz jekla, belo lakirana.

Lastnosti izdelka
1.Ohišje in difuzor iz polikarbonata, odporno na udarce.
2. Montažna plošča iz jekla, belo lakirana.
3.Razred zaščite: IP65, odporen na prah in vodni tok
4.Quick Sponke iz inox jekla za hitro odpiranje in namestitev.
5. Montiran neposredno na nosilec ali z jeklenimi kavlji za obešanje.
6. Svetla in brez utripanja - 50% varčevanja z energijo.
| Moč | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Vhodna napetost | AC85-265V, 100-277V AC |
| barvna temperatura | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| svetlobni tok | 120 lm/W, 140 lm/W, 160 lm/W |
| Kot žarka | 180 stopinj |
| Materiali cevi | Aluminijasto ohišje + pokrov računalnika |
| Podnožje svetilke | G13 |
| Velikost | 60CM 120CM 150CM |
| Pokrov | Mlečna in prozorna prevleka |
| CRI | >80 |
| LED čip | Epistar 2835 |
| Garancija | 5 let |
| Življenjska doba | 50000 ur |
| PF | >0.90 |
| Vodoodporen | IP65 |
Specifikacije produkta





Uporaba:

V: Kakšna je ocena IP65 svetilke LED Tri Proof?
O: Svetloba LED Tri Proof IP65 je odporna na prah in vodo ter ima oceno IP65.
V: Kako dolgo traja svetilka LED Tri Proof?
O: Svetloba LED Tri Proof IP65 ima dolgo življenjsko dobo do 50,000 ur.
V: Ali lahko sam namestim svetilko LED Tri Proof?
O: Da, svetilka LED Tri Proof IP65 je enostavna za namestitev in je opremljena z dodatki za namestitev.
V: Ali je svetilka LED Tri Proof okolju prijazna?
O: Da, svetilka LED Tri Proof IP65 je energijsko varčna in okolju prijazna. Porabi do 70 % manj energije kot tradicionalna razsvetljava.
Priljubljena oznake: led tri proof svetilka i65, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
LED triodporna luč Vodoodporna IP69KPrikaži več> -
Senzor Parkirna garažna luč Led parotesno vpenjaloPrikaži več> -
Led Tri-Proof Light Aluminijasto ohišje Tri Proof LightPrikaži več> -
Triodporna sončna LED svetilka IP65Prikaži več> -
UV LED BlackLight BarPrikaži več> -
LED dnevna svetilka za frizerske salonePrikaži več>












