Izdelkov

Led Tri-proof Light
Preprost strukturirano in elegantno zasnovano
Uporaba aluminijastih profilov za zmanjšanje teže
Dva seta namestitve, izboljšajte izkoriščenost svetlobe
Prepoznavanje in sprejemanje vseh strank s svojimi funkcionalnimi funkcijami
Uvod izdelka:

Funkcija izdelka:
2.4GHz dimmable in CCT nastavljiv
Preprost strukturirano in elegantno zasnovano
Uporaba aluminijastih profilov za zmanjšanje teže
Dva seta namestitve, izboljšajte izkoriščenost svetlobe
Prepoznavanje in sprejemanje vseh strank s svojimi funkcionalnimi funkcijami
Specficacija izdelka:
| LED motor | Visokokakovostni čipi SMD2835 |
| Razpoložljivi Vati | 25W, 40W, 46W, 80W, 92W |
| Faktor moči | >0,95 pri polni obremenitvi, >0,9 pri 50% obremenitvi |
| Temperatura okolja | -20 °C ~ +45 °C |
| Razpoložljive napetosti | AC230V 50/60Hz standard |
| Nadzorna razdalja | >30 metrov (brez ovire) |
| Območje zatemnitve | 8% - 100% |
| Funkcija | 2.4G Brezžični dimmable in CCT nastavljiv |
Več podrobnosti:
Dimenzije:




LM80 LED SMD2835 ČIPI
Mediana uporabnega življenja L70>50.000hrs;
L90>20.000 ur

IP66 Vodoodporno
Svetilke so vodoodporne, odporne na prah, vlago,
in vandal dokaz.


MIKROVALOVNI SENZOR / FUNKCIJA ZATEMNITVE
Z mikrovalovno tehnologijo 5,8G Hz, stabilno zmogljivostjo zaznavanja in dolgo življenjsko dobo, z uporabo IP65 vodoodpornega senzorja
Podpora za samodejno zatemnitev 1-10V in VKLOP/IZKLOP
Območje zaznavanja Max. je 16m*8m (D*H)

MOŽNOST POVEZAVE
Posebni oblikovalski vtič (IP65)
Enostavna montaža tako v verlikalnih kot horizontalnih položajih. Povežite do 50pcs v seriji z 220V 40W vhod!


Priljubljena oznake: led tri-proof light, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljši, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec




