Izdelkov
Vodoodporna LED tri{0}}svetilka IP65
1. Varčevanje z energijo: Zamenjajte fluorescenčne cevi, da prihranite 50 % pri porabi energije;
2. Triproof: odporen na-prah,{2}}korozijo in vodoodporen (IP65);
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev nepremočljivih LED tri-svetil ip65 na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.

Lastnosti izdelka
Hale, skladišča, javne pomožne sobe, garaže, pomožne zgradbe in odprte površine z več prostora so dobra mesta za TRI{0}}PROOF razsvetljavo.
Zaščita IP65 je odporna na vodo in prah-. Ker se za izdelavo ohišja in senčnikov uporablja polikarbonat, je izdelek lahek in neprepusten za zunanje sile.
Hitri priključek: ta priključek omogoča hitro priključitev svetilke na električno omrežje.
BREZ UGRTANJA: svetlobo, ki utripa, zagotavlja tehnologija Flicker Free.
Specifikacija
| Moč | 20w |
| Napetost | AC100-240V 50/60Hz |
| Velikost | 600*95*80 mm |
| čip | SMD2835 |
| Lumen | 100-120lm/w |
| CCT | 3000-3500k / 4000-4500k / 6000-6500k |
| razred IP | IP65 |
| Kot žarka | 120 stopinj |
| CRI | 80 |
| PF | 0.9 |
| Materiali | PC+ABS |
| Okvir | Bela/prozorna/črtasta |
| Garancija | 3-5 let |
Več podrobnosti






Uporaba:

Priljubljena oznake: led tri{0}}proof lunaire ip65 waterproof, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
IP66 LED tri-odporna na vremenske vplive, vodoodporna, pa...Prikaži več> -
Triodporna sončna LED svetilka IP65Prikaži več> -
Topla bela LED cevna lučPrikaži več> -
Triodporna lučka proti bleščanjuPrikaži več> -
Led Linear Linkable Tri-proof lučkaPrikaži več> -
Triodporna parotesna LED svetilkaPrikaži več>










