Izdelkov
15W SMD 2g{2}}pinska LED cevna svetilka
1. Visokokakovostni čipi SMD 2835 z izbirno svetlobno učinkovitostjo in CCT
2. En končni vhod z bazo 2G11, gonilnik IC brez utripanja svetlobe
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev 15w smd 2g11 4pin led luči na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.

Lastnosti:
(1) Visokokakovosten Epistar smd2835 z odobrenim CE RoHS;
(2) Dolgotrajna-ocena življenjske dobe 50.000 ur;
(3) Prihranite 75 % energije kot žarnica CFL;
(4) brez UV in IR, brez živega srebra in svinca;
Specifikacija izdelka:
| Moč | 15W |
| Vhodna napetost | 85-265V |
| Frekvenčno območje | 50Hz-60Hz |
| Vir svetlobe | SMD |
| Svetlobni tok | 1700lm |
| Svetlobna učinkovitost | 110lm/w |
| Material lahkega ohišja | Aluminij |
| Svetlobni pokrov | Steklo |
| Osnova | 2G11 |
| Indeks barvnega upodabljanja (CRI) | Ra>80 |
| Delovna temperatura | -20 stopinj ~60 stopinj |
| Barvna temperatura | Topla bela (WW): 2800-3200K |
| Čista bela (PW): 4000-4500K | |
| Hladna bela (CW): 6000-6500K | |
| Certifikati | CE, |
| Vrsta zatemnitve | Brez zatemnitve |
| LED Količina | 168 kosov |
| Dimenzija cevi | Š43 x D 540 mm |
Več slik



Aplikacija
Podzemna garaža, parkirišče, gospodinjstvo, šola, bolnišnica, pisarna, delavnica, supermarket itd.;

Priljubljena oznake: 15w smd 2g11 4pin LED cevna luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec









