Izdelkov
2G11 4 nožna osnovna LED cev
1. Visokokakovostni čipi SMD 2835 z izbirno svetlobno učinkovitostjo in CCT
2. En končni vhod z bazo 2G11, gonilnik IC brez utripanja svetlobe
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev 2g11 4 pin osnove led cevi na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.

Lastnosti:
.Povezava cevi 2G11 mora biti izvedena samo na eni strani.
Osvetlitev cevi je trenutna in brez utripanja.
Specifikacija izdelka:
| Barvna temperatura (CCT) | 3000-6000K |
| Svetlobni izkoristek žarnice (lm/w) | 120 LM/W, 140 LM/W, 160 LM/W |
| Indeks barvnega upodabljanja (Ra) | 83-85 |
| Podpora Dimmer | ja |
| Velikost | 535 mm |
| Material | Pokrov iz aluminija + PC |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| Delovni čas (ure) | 50000 |
| Vhodna napetost (V) | AC85-265V |
| Osnova | 2G 11 |
Več slik



Aplikacija
Podzemna garaža, parkirišče, gospodinjstvo, šola, bolnišnica, pisarna, delavnica, supermarket itd.;

Priljubljena oznake: 2g11 4 pin base led tube, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Naslednji:
LED cev 2G11 PLL 18W
Pošlji povpraševanje








