Izdelkov
LED luč 2G11 410mm 18w
1. Visokokakovostni čipi SMD 2835 z izbirno svetlobno učinkovitostjo in CCT
2. En končni vhod z bazo 2G11, gonilnik IC brez utripanja svetlobe

Lastnosti:
1. Visokokakovostni čipi SMD 2835 z izbirno svetlobno učinkovitostjo in CCT
2. En končni vhod z bazo 2G11, gonilnik IC brez utripanja svetlobe
3. Pokrov iz prozornega stekla / matiranega računalnika z visokim prenosom, vgrajen v ohišje iz aluminija za vesoljsko uporabo
4. Vgradite notranji gonilnik, osvobodite vezje balasta
Specifikacije produkta:
| ime izdelka | LED 2G11 svetlobna cev |
| Moč | 9W, 14W, 18W |
| Napetost | 85-265VAC |
| Vrsta LED | SMD2835 LED |
| Učinkovitost | 100-120lm/w |
| C.R.I | >80Ra |
| Ocena IP | IP44 |
| Barvna temp | 2700K-6500K |
| Delovna temp | -20 stopinja - 50 stopinja |
| Kot snopa | 180 stopinj |
| Življenjska doba | >50000 ur |
| Velikost | 230mm/320mm/410mm |
Več slik



Aplikacija
Pogosto se uporablja v domovih, vilah, hotelih, kozmetičnih salonih, kavarnah, supermarketih, nakupovalnih središčih, trgovinah, muzejih, knjižnicah, tovarnah, pisarnah, delavnicah, skladiščih, parkiriščih, oglaševalskih stanovanjih, avtomobilih, vlakih, ladjah, vozilih itd., lahko pojasni industrijo, da zmanjša porabo energije in vam zagotovi okolje zelene razsvetljave.

Priljubljena oznake: led lučka 2g11 410mm 18w, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec








