Izdelkov
Led mobilna polnilna cev
2.Tehnologija LED cevi je energetsko učinkovita, zaradi česar je okolju prijazna izbira za vsak prostor.
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Lastnosti izdelka:
1. zasilna rezervna baterija za 90 min. ali 1,5 ure.
2. Svetlobni tok: 120LM/W.140lm/W 160LM/W.
3. Preizkusite gumb in indikatorske lučke za napajanje, polnjenje baterije, senzor gibanja in okvaro v skladu s standardi za protipožarno zaščito.
4. Takojšnji vklop, brez utripanja, brez brenčanja; Brez RF.
5. Visoka odpornost proti udarcem in vibracijam; Odpornost na vlago in vlago: IP40.
IzdelekSpecifično
| Model | led mobilna polnilna cev |
| Moč | 9W / 18W |
| Napetost | 85-265V AC |
| SCT | 2700-6500K |
| Čas za nujne primere | 90 min / 180 min |
| Pokrov | Mlečno / prozorno |
| Osnova | G13 / Integrirano |
| Svetlobni tok | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
Podrobne slike:



Uporaba:

Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: LED mobilna polnilna cev, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Naslednji:
LED cevne luči na baterije
Pošlji povpraševanje






