Izdelkov
Svetlobna cev v stanju pripravljenosti
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev svetlobnih cevi v pripravljenosti na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
1. Naša cev svetilke v pripravljenosti je bila natančno izdelana za oddajanje nežne in pomirjujoče svetlobe, zaradi česar je še posebej -primerna za vzpostavitev pomirjujočega okolja v katerem koli prostoru.
2. Naša cevna svetilka za pripravljenost je moden dodatek k dekorju vsakega doma ali delovnega mesta, ki daje vašemu okolju pridih elegance. Njegov stil je eleganten in sodoben, zaradi česar je odlična izbira za vsako situacijo.
3. Naša cev svetilke v pripravljenosti ni samo okolju prijazna, ampak vam tudi pomaga prihraniti denar pri mesečnih računih za elektriko, obenem pa ustvarja mirno vzdušje. To omogoča energijsko-učinkovita tehnologija LED, ki jo uporablja.
specifikacija:
| Moč in velikost | 60 cm 9 W/ 120 cm 18 W/ 150 cm 25 W |
| Čas za nujne primere | 120 min |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Svetlobni izkoristek (LM/W) | 160 lm/W |
| Indeks barvne reprodukcije (Ra) | 80-83Ra ali 95-98Ra |
| Material | Aluminijasto ohišje + pokrov računalnika |
| Vhodna napetost (V) | AC85-265V, 100-277AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| Garancija | 5 let |
| PF | >0.90 |
| Vodoodporen | IP44 |
| LED čip | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Pokrov | Mlečna in prozorna prevleka |
| Kot žarka | 120- 180stopnja |
| Brez utripanja | Brez utripanja |
| Baterija | 3,2 V 1500 mAh |
podrobne slike:




Uporaba:


O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: svetlobna cev v pripravljenosti, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












