Izdelkov
110 V visokonapetostna led zamrzovalna trda svetilka
1.AC visoka napetost, 110V/220V neobvezno, ni potrebe po priključitvi adapterja, enostavna in hitra namestitev.
2. Ima visoko svetlobno učinkovitost, več kot 100 lm na vat.
3.vodotesen razred IP65
110 V visokonapetostna led zamrzovalna trda lučka

Lastnosti:
1.AC visoka napetost, 110V/220V neobvezno, ni potrebe po priključitvi adapterja, enostavna in hitra namestitev.
2. Ima visoko svetlobno učinkovitost, več kot 100 lm na vat.
3.vodotesen razred IP65
|
Svetlobni učinek |
100 lm/W |
| Barvna temperatura | 2700K-7000K |
| Vir energije | 0.2W |
| Znamka svetlobnega vira | Epistar |
| Vrsta/specifikacija svetlobnega vira | 2835 |
| Kot žarka | 120 stopinj |
| Stopnja zaščite | IP65 |
| Vhodna napetost | 110V |
| Faktor moči | 90 |
| Material senčila/barva | Prozorne črte/krem črte |
| Lahek material/barva ohišja | Črna |
| Električne naprave/specifikacije/metode namestitve | Montažni nosilci |
|
Življenjska doba žarnice (sistem ni en vir svetlobe |
50000H |
Več podrobnosti

Visoka AC napetost, opcijsko 110V/220V, ni potrebe po priključitvi adapterja, hitra in enostavna namestitev. Ima pokrov računalnika s črtami, visoko svetlobno učinkovitost več kot 100 lm na vat in funkcijo proti bleščanju. Uporaba tajvanskih čipov Epistar z vodotesno oceno IP65. Nazaj vgradnja 3M.
Aplikacija

pogosta vprašanja
1.Kaj pomeni opozorilna lučka zamrzovalnika?
Ko vaš zamrzovalnik ni dovolj hladen, bo ugasnila rdeča lučka ali opozorilo o previsoki temperaturi. To pomeni, da zamrzovalnik ne bo primeren za shranjevanje zamrznjenega blaga, če lučka ni ugasnjena.
2.Kaj je zamrzovalnik?
Za dom, ki potrebuje dodatno zmogljivost zamrzovalnika, vendar ne potrebuje zamrzovalnika polne velikosti, so idealni palični zamrzovalniki ali manjši zamrzovalniki. Vaš novi barski zamrzovalnik je lahko prikazan samostojno ali za klopjo, kar omogoča nemoteno integracijo notranjega dizajna.
3.Zakaj zamrzovalnik nima lučke?
Drugi vzroki so lahko prepolni zamrzovalniki, da bi lahko uporabili luč, stare žarnice bi počile na mrazu ali pa bi žarnice pregrele hrano.
4.Katere so 3 lučke na zamrzovalniku?
Lučke na zamrzovalni skrinji kažejo naslednje:
Zelena=Teci. Zelena lučka za delovanje pomeni, da kompresor deluje. ...
Rdeča=Notranja temperatura je previsoka. ...
Rumena=Stikalo za hitro zamrzovanje.
Priljubljena oznake: 110v visokonapetostna led zamrzovalna trda svetlobna palica, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec










