Izdelkov
Farmacevtske svetilke
UVC ultravijolične žarnice z valovno dolžino 254 nm, ki spadajo v vrsto nizkotlačnih-živosrebrnih žarnic.
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Lastnosti
- Načelo sterilizacije:Obseva mikrobno DNK, da poškoduje njeno strukturo, onemogoči razmnoževanje in doseže učinkovito sterilizacijo.
- Scenariji uporabe:
- - Dezinfekcija zraka in površin v farmacevtskih delavnicah in čistih prostorih (npr. operacijske mize, ohišja opreme);
- - Sterilizacija materialov za farmacevtsko embalažo;
- - Vzdrževanje aseptičnega okolja v laboratorijih.
Specifikacija
| 高棚灯 Označite | |
| Moč | 100W 150W 200W |
| Vhodna napetost (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Svetlobni izkoristek (LM/W) | 70-80 lm/W |
| Kot žarka | 180 stopinj |
| Vodotesen | Vodoodporen IP66 |
| Material | ADC12 tlačno litje-aluminija |
| Voznik | Običajni gonilnik ali gonilnik MEANWELL |
| Garancija | 5 let |
| Vodotesen | IP65 |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
ključne tehnologije izdelkov
Podrobnost 01.
Podrobnost 02.
Aplikacije


Naše podjetje






Priljubljena oznake: farmacevtske svetilke, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi










