Izdelkov
LED svetilka za rast s polnim spektrom
1.Uporabite visokokakovostne Epi led diode z dolgo življenjsko dobo; Dizajn z dvojnim čipom, naredi svetlobo z močno svetlostjo.
2.100 kosov LED z dvojnimi čipi. Razmerje: rdeča 68 kosov; Modra 12 kosov; 3000k 8 kosov; 6000k 6 kosov; UV 2 kos; IR 4 kos
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Lastnosti izdelka:
1.Uporabite visokokakovostne Epi led diode z dolgo življenjsko dobo; Dizajn z dvojnim čipom, naredi svetlobo z močno svetlostjo.
2.100 kosov LED z dvojnimi čipi. Razmerje: rdeča 68 kosov; Modra 12 kosov; 3000k 8 kosov; 6000k 6 kosov; UV 2 kos; IR 4 kos
3,630nm+modra460nm+UV+IR+3000K+6000K, večspekter
4.Primerno za hidroponiko, vrtnarstvo, rastlinjak.
Specifikacija
| Poraba energije | 80W |
| LED Količina | 100 KOS LED diod |
| Celoten spekter |
430~460nm (modra), 620~630nm (rdeča), 655~660nm (rdeča), 3000K in 6000K, 730nm (IR), 380-410nm (UV) |
| Velikost izdelka | 12,2*8,3*1,8 in (31*21*4,5 cm) |
| Velikost pakiranja | 14,3*11,7*2,5 in (36,4*29,8*6,5 cm) |
| Vhodna napetost | AC85-265V |
| Delovna frekvenca | 50/60Hz |
| Življenska doba | 50,000 ur |
| OEM/ODM | dobrodošli |
| Garancija | 3 leta |
Več podrobnosti






Aplikacija

Priljubljena oznake: LED svetilka za rast s polnim spektrom, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi












