Izdelkov
Lučka za nego rastlin
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev luči za nego rastlin na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
1. Naša lučka za nego rastlin je zasnovana tako, da posnema naravno sončno svetlobo in vašim rastlinam zagotavlja celoten spekter svetlobe, ki jo potrebujejo za uspevanje.
2. Z nastavljivo svetlostjo in nastavitvami časovnika lahko preprosto prilagodite osvetlitev za različne vrste rastlin in njihove posebne potrebe.
3. Elegantna in sodobna zasnova naše svetilke za nego rastlin ne bo samo izboljšala videza vašega notranjega vrta, ampak bo tudi zagotovila optimalno rast in zdravje vaših rastlin.
Specifikacija:
| Moč | 5W /6W/9W/10W/30W/33W/36W/40W |
| Velikost | 30CM 60CM 120CM 150CM |
| Vhodna napetost | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Celoten spekter |
| CRI | >80 |
| Svetlobna učinkovitost | 140lm/w 160lm/w |
| Kot žarka | 180 stopinj |
| Vodoodporen | 1IP65 |
|
Življenjska doba |
50000 |
| Garancija | 5 let |
Podrobne slike:



uporaba:



O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: lučka za nego rastlin, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
15 W UFO LED žarnica za rastPrikaži več> -
V Oblika Komercialno Led Rast SvetlobaPrikaži več> -
LED svetilke polnega spektra za rastlinjakPrikaži več> -
E27 Grow žarnicaPrikaži več> -
1000 W luč za rast rastlinjakov s polnim spektromPrikaži več> -
Zatemnitvena 1000 W LED svetilka za rast s polnim spektromPrikaži več>












