Izdelkov

LED izobraževalna razsvetljava Zaščita za oči
1. LED luči za tablo/učilnico, ki varujejo oči.
2. Izjemno tanek dizajn, vrhunski LED čip, zaščita za oči brez modre svetlobe ter preprosto sestavljanje in vzdrževanje.
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Značilnosti izdelka
1.Trapezoidna struktura, lepa in elegantna, večmrežna oblika
2. Učinkovita uporaba svetlobnih virov prihrani energijo in se hkrati učinkovito bori proti utrujenosti vida
| Ime izdelka | učilnica za zaščito oči |
| Velikost | 1200*50*70 mm |
| Moč | 36-40W |
| Napetost | AC220-240V |
| Lumnov | 3200lm |
| Vrsta LED | 2835 |
| C.R.I | >95Ra |
| Lumnska učinkovitost | >80 lm/w |
| UGR | <16 |
| Barvna temp | 5000K |
| Delovna temp | 0.95 |
| Namestitev | Kavelj / nosilec |
| Življenjska doba | >35000 ur |
| Garancija | 2 - 5let |
| Aplikacija | Likovna učilnica/učilnica/računalniška učilnica |
| Materiali | Aluminij + PC / Celotna plastika + PC |
Več podrobnosti o led razsvetljavi za učilnice:





Montaža led razsvetljave za učilnice:


Projekt:

Preskus simulacije osvetlitve:

Priljubljena oznake: LED izobraževalna razsvetljava za zaščito oči, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi

