Izdelkov
Pcb plošča gonilnika za varčevanje z energijo
1. Vezje. 100 leds Bela, plošča za voznikove luči
2.SMD2835 čipi
3.Svetlobna hitrost
4. Kalorična vrednost je majhna
5. Visoka stabilnost svetlobnega vira.
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Lastnosti
1. Vezje. 100 leds Bela, plošča za voznikove luči
2.SMD2835 čipi
3.Svetlobna hitrost
4. Kalorična vrednost je majhna
5. Visoka stabilnost svetlobnega vira.
Specifikacije
| Postavka | PCB plus SMD LED čipi |
| ime izdelka | 100mm 50W 100led LED vezje |
| Material | Aluminijasta podlaga |
| Napetost | AC220V |
| Moč | 50W |
| čip | SMD-2835/5730/3030 |
| LED Količina | 100 kosov |
| Premer | 100 mm |
| Temperatura | 6000-6500k |
Več podrobnosti



Aplikacija

Priljubljena oznake: PCB plošča gonilnika za varčevanje z energijo, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje












