Izdelkov
LED linearni modul
1.Idealen za dvigala, pisarne, dom, naprave s skrito svetlobo.
2. Enostavna namestitev.
3. Prihranek energije do 60 odstotkov.
4. Brez IR in UV sevanja.
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Lastnosti
1.Idealen za dvigala, pisarne, dom, naprave s skrito svetlobo.
2. Enostavna namestitev.
3. Prihranek energije do 60 odstotkov.
4. Brez IR in UV sevanja.
5. Brez živega srebra.
Specifikacije
| Nazivna poraba energije | 10W |
| Nazivna delovna napetost | 210…240V |
| Ekvivalent fluorescenčne sijalke | 18W |
| Ocenjena učinkovitost | 145 lm/W |
| Delovna frekvenca | 50…60 Hz |
| Obratovalni tok | 0,086Α |
| Faktor moči | 0,99 |
| Kot žarka | 120 stopinj |
| Število LED | 82 |
| Nominalni svetlobni tok (6000K) | 1450lm |
| Nazivni svetlobni tok (6000K) | 1450lm |
| Barvna temperatura | 2700K 4000K 6000Κ |
Več podrobnosti


Aplikacija
Priljubljena oznake: led linearni modul, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Naslednji:
SMD 3528 10W okrogla Smd Led tiskana plošča
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi










