Izdelkov
Studio LED luč 1800W
1. Studio led Light 1800W Very stable light quality: CRI>97+, TLCI(Qa)>98+, CCI=0.
2. Izjemno zanesljiv: brez premika barvne temperature skozi območje zatemnitve 8% -100% - nič poslabšanja kakovosti svetlobe.
3. Natančna barvna temperatura brez premika v zeleno ali magento (CCI=0).
4. Mehka svetlobna moč, 2600k-6000k spremenljiva barvna temperatura.
5. DMX daljinski upravljalnik zatemnitve in toniranja.
6. Certifikat o električni varnosti.
Studio LED luč 1800W
Lastnosti:
1. Studio led luč 1800 W Zelo stabilna kakovost svetlobe: CRI>97+, TLCI(Qa)>98+,CCI=0.
2. Natančna barvna temperatura brez premika v zeleno ali magento (CCI=0).
3. Mehka svetlobna moč, 2600k-6000k spremenljiva barvna temperatura.
4. DMX daljinski upravljalnik zatemnitve in toniranja.
5. Certifikat o električni varnosti.
Specifikacija:
Studio LED luč 1800W
| Vhodna napetost (V) | AC 100-240V |
| Moč žarnice (W) | 1800W |
| Svetlobni tok sijalke (lm) | 216000 |
| CRI (Ra>) | 97 |
| Kot žarka (°) | 140 |
| Delovna temperatura (℃) | 10 - 50 |
| Delovna doba (ura) | 50000 |
| Ocena IP | IP66 |
| Certificiranje | CE, Rohs |
| Barva oddajanja | 2600-6000K zatemnitev |
| Material ohišja svetilke | aluminij |
| Nadzorni način | Zatemnilnik/DMX |
Več slik ozStudio LED luč 1800W:



Naša prednost:
1. Konkurenčna cena za linearno svetilko za jedilnico.
2. Stalna storitev in podpora.
3. Raznovrstni bogati izkušeni kvalificirani delavci.
4. Kakovost, zanesljivost in dolga življenjska doba izdelka za linearni svetlobni strop.
Pogosta vprašanja:
V: Zakaj izbrati 3200K za osvetlitev sejne sobe?
O: Ker se barvna temperatura uporablja za ustvarjanje učinka, so obnovljene barve najbolj resnične, vzdušje prizorišča pa boljše. Barvna temperatura kamere ima dve prestavi, 3200K in 5600K. Osvetljenost osvetlitve sejne sobe je nad 700 LUX. Sejna soba je s 3200K's najboljša. Zdaj nosite pomoč. Če je manjši od 2,8 metra, je zelo natančen pri uporabi svetilk. Uporabiti je treba 4- ali celo 2-cevne sijalke, nosilec viseče svetilke pa je treba skrajšati na najkrajšo, da ne pride do obrabe, kar pomeni, da se svetilke pojavijo neposredno v objektivu fotoaparata.
V: Kako dolga je življenjska doba LED svetilke?
O: Življenjska doba žarnice je 50.000 ur, slabljenje pa manj kot 5% v 10.000 urah.
V: Kateri prostor je lahko primeren za studio?
O: Na splošno je najmanj 15 kvadratnih metrov mogoče uporabiti kot studio, širine 3 metre in dolžine 5 metrov.
V: Ali ima volframov reflektor predstikalno napravo in lahko deluje sam?
O: Volframov reflektor nima predstikalne naprave in lahko deluje sam, neposredno z uporabo 220 V AC.
V: Kako oddati naročilo?
O: Ko z vami potrdimo vse podatke, vam bomo po e-pošti poslali predračun, opravite plačilo prek bančnega nakazila, Paypala ali Western Uniona in nam po e-pošti pošljite bančni izpisek. S proizvodnjo bomo zaključili pravočasno, blago pa kmalu odpremili. Povedali vam bomo št. in ga sledite vsak dan, dokler ne prejmete blaga.
V: Zakaj izbrati ZDA za dobavitelja Studio led Light 1800W?
O: Tovarna najboljšega dobavitelja ima certifikat ISO9001.
Stroga zaupnost za stranke.
Imejte močne zmogljivosti za razvoj izdelkov!
Imamo agente za dolgoročno sodelovanje, ki zagotavljajo hitro in varno pošiljko, kar se lahko izogne zamudam blaga in dodatnim stroškom.
Priljubljena oznake: studio led luč 1800w, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec











