Izdelkov
Vse{0}}v-vgrajeni led luči škatle za čevlje
1. Zamenjajte tradicionalno luč za škatlo za čevlje.
2. Natančno ohišje-iz tlačno litega aluminija.
3. Vzdržljiv premaz, ki je odporen proti bledenju in krušenju.
4. Enostaven za namestitev.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev vse{2}}v-vgrajenih luči za škatle za čevlje na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.

Lastnosti:
1. Uporabite visoko svetel SMD 3030, svetlobni izkoristek celotne svetilke do 140 lm/W.
2. Uporabite visokokakovosten gonilnik Meanwell s prenapetostno zaščito 4KV ali 10KV.
3. IP65 ocenjeno za mokro lokacijo.
4. Senzor fotocelice in funkcija zatemnitve za možnost.
Za različne namestitve je na voljo 5. 4 vrst načinov pritrditve.
6. Ponuja 5-letno garancijo, več kot 50.000 ur življenjske dobe.
7. Modularna zasnova omogoča ločevanje komponent za najboljše odvajanje toplote.
Specifikacije
| Moč | 50W, 100W, 150W, 200W (prilagodljivo) |
| Svetlobni tok | 6000-24000 lumnov (odvisno od modela) |
| Barvna temperatura | 5000K (dnevno bela) |
| CRI (indeks barvnega upodabljanja) | Večje ali enako 70 |
| Vhodna napetost | AC 100-277V, 50/60Hz |
| Faktor moči | Večji ali enak 0,9 |
| Kot snopa | 120 stopinj (široka porazdelitev) |
| Material ohišja | Tlačno{0}}lit aluminij + kaljeno steklo |
| Zaščita pred vdorom | IP65/IP66 |
| Delovna temperatura | -40 stopinj do +50 stopinj |
| Življenjska doba | Večji ali enak 50.000 ur |
| Certifikati | CE, RoHS, |
Več podrobnosti





Aplikacija

Priljubljena oznake: vse{0}}v-vgrajeni led luči škatle za čevlje, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
300 W LED parkirna lučPrikaži več> -
150 W LED luč za škatlo za čevljePrikaži več> -
LED luči za škatle za čevlje za parkiriščaPrikaži več> -
Energijsko učinkovite LED luči za škatle za čevljePrikaži več> -
LED luči za škatle za čevlje s senzorjem gibanjaPrikaži več> -
LED ulična luč za parkiriščePrikaži več>










