Izdelkov
Bela LED luč SL10-12V 1000 lumnov/m IP65
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev belih led trakov sl10-12v 1000 lumnov/m ip65 na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
Opis izdelkov
Ta 12 V LED trak z visoko svetlostjo (1000 lumnov/m) in zanesljivo vodotesno zmogljivostjo IP65 ponuja vsestransko, energijsko-učinkovito razsvetljavo, ki je kos težkim pogojem, hkrati pa zagotavlja dosledno, živo osvetlitev.

Podrobnosti o izdelkih

| Moč | 10W na meter |
| Ocena IP | Vodoodporen IP40 ali IP65 |
| Vhodna napetost | 85-265 V ali 12/24 V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Svetlobna učinkovitost | 110-120lm/W |
| Delovna temperatura | -20 stopinj ~ 50 stopinj |
| Velikost | 5000*5 mm, širina 5 mm |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, rdeča, modra, zelena, rumena |
Uporaba izdelkov


Priljubljena oznake: sl10-12v beli led trak 1000 lumnov/m ip65, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
LED trak luči Trak lučiPrikaži več> -
Svetlobni trak z LED trakomPrikaži več> -
300 LED 5-metrski LED trakPrikaži več> -
220V brez gonilnika Ip65 vodoodporen svetlobni trak brez ...Prikaži več> -
24 V LED trak z možnostjo zatemnitve za strojni vid in in...Prikaži več> -
Prilagodljiv COB LED trak - 12V/24V, 320-480LED, pametna ...Prikaži več>











