Izdelkov
3W/7W/9W LED lučka za bazen iz nerjavečega jekla - Vodotesna podvodna svetilka za vodnjak
✔ Visoko{0}}zmogljiva osvetlitev
OSRAM/CREE LED čipi (Ra Večji ali enak 80)
Svetlobni tok: 910 LM (7W model) / 120-130 LM na vat
Ultra{0}}tehnologija dušenja svetlobe
✔ Vzdržljiva konstrukcija
Ohišje iz nerjavečega jekla 201# (JS-MM13204)
Ohišje iz-litega aluminija (JS-modeli SDD)
Stopnja vodoodpornosti IP68 za trajno potopitev
✔ Napredna optična zasnova
Akrilne-leče z visoko prepustnostjo
Nastavljiva porazdelitev svetlobe (5 stopinj -60 stopinj kot žarka)
Enotna mehka svetloba z visoko svetlostjo
✔ Prilagodljiva namestitev
Nastavljivi pritrdilni nosilci
Združljivo z napajanjem DC12-24V/AC12-24V
Primerno za globine do 5 metrov
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev 3w/7w/9w led luči za bazene iz nerjavečega jekla - vodotesne podvodne svetilke za vodnjak na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
Poudarki izdelka
✔ Visoko{0}}zmogljiva razsvetljava
OSRAM/CREE LED čipi (Ra Večji ali enak 80)
Svetlobni tok: 910 LM (7W model) / 120-130 LM na vat
Ultra{0}}tehnologija dušenja svetlobe
✔ Vzdržljiva konstrukcija
Ohišje iz nerjavečega jekla 201# (JS-MM13204)
Ohišje iz-litega aluminija (JS-modeli SDD)
Stopnja vodoodpornosti IP68 za trajno potopitev
✔ Napredna optična zasnova
Akrilne-leče z visoko prepustnostjo
Nastavljiva porazdelitev svetlobe (5 stopinj -60 stopinj kot žarka)
Enotna mehka svetloba z visoko svetlostjo
✔ Prilagodljiva namestitev
Nastavljivi pritrdilni nosilci
Združljivo z napajanjem DC12-24V/AC12-24V
Primerno za globine do 5 metrov
| Meterial | 201# nerjaveče jeklo |
| Velikost | Φ145*110 mm |
| Znamka čipov | Epistar |
| Moč | 7W |
| Barvna temperatura | 3000K-6500K |
| Svetlobni tok | 910LM |
| Vhodna napetost | DC12-24V/AC12-24V |
| CRI | >70 |
| Delovna življenjska doba (ura) | 50000 |
| Kraj izvora | Guangdong, Kitajska |
| Ocena IP | IP68 |
| Barva ohišja | črna |
| Garancija | 3 leta |
| lahka Znamka | OEM |
| Aplikacija | bazen,bazen |




aplikacija & proizvodnja & pošiljka

📞 Tel/Whatsapp +86 19972563753
🌐 https://www.benweilight.com/
📍 Stavba F, industrijska cona Yuanfen, Longhua, Shenzhen, Kitajska

Priljubljena oznake: 3w/7w/9w led lučka za bazen iz nerjavečega jekla - vodotesna podvodna svetilka za vodnjak, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












