Izdelkov
Visoko{0}}kakovostna podvodna LED-lučka za ribolov IP68 za plovila – svetla in trpežna
Specifikacije luči Konfiguracija LED: 27 kroglic (120 stopinjski kot snopa) Svetlobna moč: 74 lumnov Barvne možnosti: bela/modra/zelena/modra in bela
Električni parametri Razpon napetosti: DC 10–30 V Poraba energije: 3,6 W Vzdržljivost in zaščita Ocena vodoodpornosti: IP68 (popolnoma potopno)
Material: Svetlo senčilo: Nerjaveče jeklo Telo: ABS plastika Okoljske ocene Temperatura delovanja: -20 stopinj do +45 stopinj Življenjska doba: 50.000 ur
Ključne značilnosti Širok kot žarka 120 stopinj za široko pokritost Konstrukcija iz-nerjavečega jekla, odporna na korozijo + ABS Več{3}}barvne možnosti za vsestransko uporabo
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev visoko-kakovostne podvodne ribiške luči IP68 za plovila – svetle in trpežne na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.

Specifikacije luči
Konfiguracija LED:27 kroglic (120 stopinjski kot žarka)
Svetlobna moč:74 lumnov
Barvne možnosti:Bela/modra/zelena/modra in bela
Električni parametri
Območje napetosti:DC 10-30V
Poraba energije: 3.6W
Vzdržljivost in zaščita
Ocena vodoodpornosti:IP68 (popolnoma potopno)
Material:
Svetlo senčilo: Nerjaveče jeklo
Telo: ABS plastika
Okoljske ocene
Delovna temperatura:-20 stopinj do +45 stopinj
Življenjska doba:50.000 ur
Ključne značilnosti
Širok kot 120 stopinj za široko pokritost
Korozijsko-odporna konstrukcija iz nerjavečega jekla + ABS
Več{0}}barvne možnosti za vsestransko uporabo
Splošne specifikacije
| Specifikacija | Podrobnosti |
|---|---|
| Ime izdelka | Vodotesna LED podvodna lučka |
| Model izdelka | GM-EP-L0760 |
| LED kroglice | 27 kosov / žarek 120 stopinj |
| Delovna napetost | DC 10-30V |
| Moč izdelka | 3.6W |
| Učinkoviti lumni | 74 lm |
| Življenjska doba | 50,000 h |
| Delovna temperatura | -20 stopinj ~ +45 stopinj |
| Vodoodporen standard | IP68 |
| Možnosti svetle barve | Bela/modra/zelena/modra in bela |
| Material izdelka | Senčnik iz nerjavečega jekla / ohišje svetilke iz ABS |
podrobnosti:






Priljubljena oznake: visoko{0}}kakovostna podvodna led ribiška luč i68 za plovila – svetla in vzdržljiva, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












