Izdelkov
Arhitekturna stenska luč
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev arhitekturnih stenskih luči na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
1. Naša svetilka z ravnim zaslonom inženirskega projekta je zasnovana z vrhunsko-tehnologijo za zagotavljanje optimalne svetlosti in energetske učinkovitosti.
2. Eleganten in sodoben dizajn naše svetilke z ravnim zaslonom je kot nalašč za različne inženirske projekte ter doda pridih prefinjenosti in sloga.
3. S trpežnimi materiali in dolgotrajnimi-sijalkami LED je naša svetilka z ravnim zaslonom izdelana tako, da traja in zagotavlja dosledno in zanesljivo osvetlitev v prihodnjih letih.
Specifikacija:
| Velikost | 100 cm 120 cm |
| Moč | 24W 36W 40W 70W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Delovna temperatura (C) | -20~ 50 |
| Delovna življenjska doba (ura) | 50000 |
| Ocena IP | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Ime izdelka | LED lučka Wallwasher |
| Vhodna napetost | DC 24V /AC85-265V |
| CCT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Nadzor | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP razred | IP65 na prostem |
| Material | Tlačno{0}}lit aluminij |
| Dimenzija | D250/ 500/1000*Š27*V48 mm |
| Nadzor | Daljinski upravljalnik |
podrobne slike:




uporaba:


o nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: arhitekturna stenska luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
Zunanja linearna svetilka za pranjePrikaži več> -
Visoko zmogljiva IP{0}}W LED stenska podložkaPrikaži več> -
7W LED stenska ležeča svetilkaPrikaži več> -
Zunanja 12 W LED linearna stenska svetilka za pranjePrikaži več> -
Zunanje led stenske pralne lučiPrikaži več> -
IP67 LED stenske svetilke za pranjePrikaži več>












