Izdelkov
Zunanja LED stenska svetilka
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev zunanjih led stenskih svetilk na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
1. Zunanja stenska svetilka LED Wash ima eleganten in sodoben dizajn, ki poveča estetsko privlačnost katerega koli zunanjega prostora.
2. Ta stenska svetilka s svojo energetsko-učinkovito LED-tehnologijo zagotavlja svetlo in dosledno osvetlitev, hkrati pa zmanjšuje stroške energije.
3. Zunanja stenska svetilka LED Wash, zasnovana tako, da vzdrži vremenske razmere, je trpežna in dolgo{1}}trajna, zaradi česar je zanesljiva izbira za potrebe zunanje razsvetljave.
Specifikacija:
| Velikost | 100 cm 120 cm |
| Moč | 24W 36W 40W 70W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Delovna temperatura (C) | -20~ 50 |
| Delovna življenjska doba (ura) | 50000 |
| Ocena IP | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Ime izdelka | LED lučka Wallwasher |
| Vhodna napetost | DC 24V /AC85-265V |
| CCT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Nadzor | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP razred | IP65 Zunanji |
| Material | Tlačno{0}}lit aluminij |
| Dimenzija | D250/ 500/1000*Š27*V48 mm |
| Nadzor | Daljinski upravljalnik |
podrobne slike:




uporaba:


o nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: zunanja led stenska svetilka, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
Led stenske svetilke AC220V/110VPrikaži več> -
220V debela aluminijasta stenska svetilka za pranje IP67Prikaži več> -
IP67 LED stenske svetilke za pranje na prostemPrikaži več> -
Led vgradna stenska svetilka IP67Prikaži več> -
72 W LED stenske svetilke za pranje, nepremočljivePrikaži več> -
LED stenske pralne luči Krajinska razsvetljavaPrikaži več>












