Izdelkov
IP67 LED vodoodporna LED cevna svetilka za gobo
1.Long Lifetime: Highly efficient LED with lifetime >50,000 ur,
2. Indeks vodotesnosti IP67 za visokotlačni vodni curek
3. Odporen proti visoki temperaturi, pari in plinu amoniak ter vzdrži puščanje pare in vode
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Lastnosti:
1. Odlično odvajanje toplote--Aluminijasto ohišje
2. Visoka svetlost in šibka svetloba - SMD LED
3. Varen--IP65 Vodotesen, izogibajte se električnemu udaru
4. Rdeča in modra LED rdeča luč spodbujata fotosintezo, tvorbo antocianidina in klorofila, zaradi česar so rastline bolj svetle barve
| Napetost | 100-277V |
| moč | 18W |
| Faktor moči | 0.95 |
| Svetleča prepustnica, | >2100lm |
| Indeks barvne reprodukcije | >83 |
| Delovna temperatura | -20 stopinj ~50 stopinj |
| stopnjo zaščite | IP67 |
| Izvor svetlobe | SMD2835 |
| Specifikacija velikosti (mm) | T8; 1200*30*34 T12: 1200*36*40 |
Več podrobnosti




Aplikacija

Priljubljena oznake: ip67 vodoodporna led cevna luč za gobe za hišo, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Naslednji:
LED luči za gojenje gob
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
-
IP67 LED LUČKA GOBAPrikaži več> -
6000K Vodoodporna LED lučka za gojenje rastlin za kmetijo...Prikaži več> -
Kmetijska LED svetlobna cev za gobePrikaži več> -
Luči za gojenje sobnih rastlinPrikaži več> -
Semena zelenjave Gobe Sobne rastline Tube LightPrikaži več> -
25W LED cevne luči za rast gobPrikaži več>











