Izdelkov
Lahka proizvodnja govejega mesa
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev luči za proizvodnjo govejega mesa na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
- Luč za proizvodnjo govedine je zasnovana tako, da zagotavlja optimalne svetlobne pogoje za govedo ter spodbuja zdravo rast in razvoj.
- Ta izdelek s svojimi funkcijami nastavljive svetlosti in časovnika kmetom omogoča prilagajanje razporeda osvetlitve glede na njihove posebne potrebe.
- Energijsko{1}}učinkovite LED žarnice Beef Production Light ne le prihranijo pri stroških električne energije, ampak tudi zagotavljajo dosleden in zanesljiv vir svetlobe za živino.
Specifikacija:
| Moč | 9W 18W 23W 25W 30W |
| Velikost | 60 CM 120 CM |
| Barvna temperatura (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Svetlobni izkoristek (LM/W) | 140 lm/W |
| Indeks barvne reprodukcije (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Kot žarka | 180 stopinj |
| Vodoodporen | IP67 |
| Material | Aluminijasto ohišje + pokrov računalnika |
| Vhodna napetost (V) | 85-265 V AC |
| Možnost zatemnitve | Triac zatemnitev in 0-10V zatemnitev |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| Garancija | 5 let |
| LED čip | Epistar 2835 |
| Funkcija | brez utripanja |
Podrobne slike:





Uporaba:


O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: proizvodnja govejega mesa lahka, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
Komplet za sončno svetlobo za perutninoPrikaži več> -
Luč za kokošnjakPrikaži več> -
LED cevna luč za prašičjo farmoPrikaži več> -
Razsvetljava za perutnino za gojenje živaliPrikaži več> -
Vodoodporna LED cev za perutnino za piščančjo farmoPrikaži več> -
IP67 T12 LED lučka za perutnino za kokoši nesnicePrikaži več>












