Izdelkov
Žarnica za piščanca
Specifična LED osvetlitev perutnine ima velik vpliv na rast živali. Ne samo, da lahko zniža stroške svetilke, ampak tudi uravnava hitrost presnove jajčne perutnine in podaljša življenjsko dobo razmnoževanja.
Raziskave kažejo, da bule-zelena svetloba spodbuja rast pri piščancih, medtem ko oranžno-rdeča spodbuja razmnoževanje. Rdeče-oranžna svetloba naj bi prispevala k reprodukcijski učinkovitosti, medtem ko naj bi bila bule-zelena svetloba boljša za rast.
Pomembno je, da izberete pravo barvo za vaše okolje in ptice.
žarnica za piščance
Lastnosti izdelka:
LED razsvetljava za perutnino Zatemnitveni LED gonilnik
LED cevna luč polnega spektra
1) Zatemnitveni IC: Zatemnite svetlost od 0,5 odstotkov -100 odstotkov
2) Traic zatemnitev brez utripanja 0Hz
3) NAJVEČJA moč je 35 W
4) SAA, CE, ROHS
Specifikacije produkta:
| Model | sistem razsvetljave kokošnjaka |
| Velikost | 300/600/900/1200/1500MM |
| Moč | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Osnova | R17D / FA8 / G13 |
| Napetost | DC 12V 36V 48V ali 85-265V |
| Lumen | 100 lm/W |
| čip | SMD2835 |
| Materiali | Alu. plus PC/plastika/steklo |
| RA/PF | RA80/PF0,9 |
| Garancija | 5 let garancije |
Podrobnosti o izdelku sistema razsvetljave kokošnjaka:



Testno poročilo:

Za več artiklov obiščite našo spletno stran:https://www.benweilight.com/
pogosta vprašanja:
1) Kaj je MOQ?
>-: Na voljo je majhna količina.
2) Kako lahko naročim?
>-: Z mano se lahko obrnete tako, da pošljete povpraševanje ali prek WhatsAppa: plus 86 18820218004
3) Uporaba naših luči?
>-: Imamo svetlobne rešitve za vse vrste piščančjih farm, prašičev, gobarnic.
4) Kakšne vrste zatemnilnikov imate za AC Solution?
>-: na voljo so 1500W, 3000W, 4500W. Na voljo so programabilni in ročni zatemnilniki.
5 načinov lahko razporedi osvetlitev in zagotovi simulacijo sončnega vzhoda in zahoda.
Naš zatemnilnik nudi 6 letno garancijo.
5) Kakšne rešitve imate za DC Solution?
>-: Timer plus gonilnik AC to DC plus T5|T6 Tube Lights (Za to rešitev nudimo 5-letno garancijo.)
Na voljo so gonilniki 360 W in 500 W.
6) Katero vrsto svetil naj naročim?
>-: Prosim, pomagajte mi povedati svojo vrsto kmetije, vrsto živine, priporočili vam bomo najboljšo rešitev za razsvetljavo.
7) Kakšna je garancija za vaše luči?
>-: 5 let garancije
Priljubljena oznake: žarnica za piščance, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec











