Izdelkov
Svetloba za govedo
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev luči za govedo na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
- Naša svetilka za vzrejo goveda je namenjena izboljšanju rasti in zdravja vašega goveda, tako da mu zagotovi idealno količino svetlobe za-dobro počutje. To jim bo omogočilo, da rastejo in uspevajo.
- Z uporabo naše vrhunske-tehnologije boste svojemu govedu lahko zagotovili udobno vzdušje in-brez stresa, kar bo na koncu povzročilo večjo produktivnost in splošno zadovoljstvo.
- Ker je energijsko-učinkovita in dolgotrajna-, svetilka za rejo goveda zagotavlja, da bo vaša naložba pozitivno vplivala na vaše govedo še mnogo let.
Specifikacija:
| Moč | 9W 18W 23W |
| Velikost | 60CM 120CM 150CM |
| Barvna temperatura (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Svetlobni izkoristek (LM/W) | 140 lm/W |
| Indeks barvne reprodukcije (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Kot žarka | 180 stopinj |
| Vodoodporen | IP67 |
| Material | Aluminijasto ohišje + pokrov računalnika |
| Vhodna napetost (V) | 85-265 V AC |
| Možnost zatemnitve | Triac zatemnitev in 0-10V zatemnitev |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| Garancija | 5 let |
| LED čip | Epistar 2835 |
| Funkcija | brez utripanja |
Podrobne slike:





Uporaba:


O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: svetilka za rejo goveda, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
Perutninska LED luč za kokošnjake za pridelavo jajcPrikaži več> -
Ali lahko piščanci vidijo UV svetloboPrikaži več> -
LED cevna luč za lopo za piščančje farmePrikaži več> -
Razsvetljava za govedoPrikaži več> -
30 W 1800 mm IP67 LED cevna luč z možnostjo zatemnitve za...Prikaži več> -
Vodoodporna svetlobna cev LED T8 za perutninoPrikaži več>












