Izdelkov

Luči za piščance
Specifična LED osvetlitev perutnine ima velik vpliv na rast živali. Ne samo, da lahko zniža stroške svetilke, ampak tudi uravnava hitrost presnove jajčne perutnine in podaljša življenjsko dobo razmnoževanja.
Raziskave kažejo, da bule-zelena svetloba spodbuja rast pri piščancih, medtem ko oranžno-rdeča spodbuja razmnoževanje. Rdeče-oranžna svetloba naj bi prispevala k reprodukcijski učinkovitosti, medtem ko naj bi bila bule-zelena svetloba boljša za rast.
Pomembno je, da izberete pravo barvo za vaše okolje in ptice.
luči za piščance
Lastnosti izdelka:
LED razsvetljava za perutnino Zatemnitveni LED gonilnik
LED cevna luč polnega spektra
1) Zatemnitveni IC: Zatemnite svetlost od 0,5 odstotkov -100 odstotkov
2) Traic zatemnitev brez utripanja 0Hz
3) NAJVEČJA moč je 35 W
4) SAA, CE, ROHS
Specifikacije produkta:
| Model | luči za piščance |
| Velikost | 300/600/900/1200/1500MM |
| Moč | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Osnova | R17D / FA8 / G13 |
| Napetost | DC 12V 36V 48V ali 85-265V |
| Lumen | 100 lm/W |
| čip | SMD2835 |
| Materiali | Alu. plus PC/plastika/steklo |
| RA/PF | RA80/PF0,9 |
| Garancija | 5 let garancije |
Podrobnosti o izdelku luči za piščančje lope:



Testno poročilo:

Za več artiklov obiščite našo spletno stran:https://www.benweilight.com/
pogosta vprašanja:
1.Q: Kako kupiti?
O: Lahko nam posredujete svojo risbo in izdelali jo bomo kot vaše risbe.
2.Q: Kako plačati?
O: TT in L/C sta sprejemljiva.
3.Q: Kakšen je čas dostave?
O: Odvisno od količine naročila. Na splošno bo čas dostave v 15 do 30 dneh.
4.Q: Kako poslati?
O: Nakladanje s kontejnerjem za pomorski prevoz.
5.Q: Kako namestiti, ko blago prispe na cilj?
O: Zagotovili vam bomo podrobne namestitvene risbe CAD. Če bo potrebno, vam bomo poslali tehnike, ki vam bodo pomagali. Vendar pa bodo vizumsko takso, letalske vozovnice, nastanitev, plače krili kupci.
6. V: Kakšne so prednosti vaše plošče?
O: Izjemne prednosti naše plošče so majhna teža, toplotna izolacija/odpornost, vodoodpornost, ognjevarnost, zvočna izolacija, hitra izdelava itd.
7. V: Ali je plošča ocenjena na požar, če je, kakšna je ocena?
O: Teoretično lahko zdrži ogenj 4 ure pri vročini 1000 stopinj. Toda v resnici je negorljiv.
8. V: Ali imate kakšno potrdilo, ki bi nam pomagalo pridobiti odobritev vlade?
O: Kot vaše podporne dokumente lahko zagotovimo naš certifikat ISO, poročila o preskusih, certifikate SGS. Ker so gradbeni standardi v različnih državah različni, večina naših kupcev kupi plošče za preizkus in sama pridobi odobritev.
9. V: Kakšna je kakovostna stopnja komponent jeklene konstrukcije?
A: Q345 se uporablja za glavno jekleno konstrukcijo, Q235 se uporablja za sekundarno jekleno konstrukcijo.
Priljubljena oznake: luči za piščance, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec

