Izdelkov

Zatemnitvena 2700-6500k modra LED lučka perutnine
1. Energijsko učinkovita: naše modre LED luči za perutnino porabijo veliko manj energije kot tradicionalne žarnice z žarilno nitko, kar lahko pomaga zmanjšati stroške energije.
2. Pomirjujoč učinek: modri odtenek naših luči ima dokazano pomirjujoč učinek na piščance, kar lahko privede do manjšega stresa in izboljšanja splošnega zdravja.
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Lastnosti izdelka
Brez živega srebra, brez odlaganja nevarnih odpadkov
. Primeren za delovanje pri nizkih temperaturah
. Cev z zmogljivostjo do 120 lm/W in svetlobnim izkoristkom do 88 %
| Vhodna moč | 20 W (enojni) |
| Moč | 9W/14W/18W/30W |
| Barvno razmerje | 2700K -6500K |
| Vhodna napetost: | AC85-265V 50/60 HZ |
| Svetlobni izkoristek žarnice (lm/w) | 120 |
| IP ocena | IP65 |
| Material ohišja svetilke: | Aluminijasti profil + prozoren pokrov za PC |
| Življenska doba | >50,000ur |
Več podrobnosti

|
Informacije o paketu |
||||
|
Moč |
Velikost škatle |
N.W |
Velikost kartona |
G.W |
|
1.2m-25W |
1320x42x42mm/kos |
0.65 kg |
1340x230x275cm/30kos |
21 kg |
|
1.5m-30W |
1620x42x42mm/kos |
0.85 kg |
1640x230x275cm/30kos |
23,5 kg |
Aplikacija



Priljubljena oznake: zatemnitev 2700-6500k modra perutninska led lučka, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi

