Izdelkov

Led osvetlitev za perutninske hiše
● Posebno odlaganje ni potrebno, kot je pri kompaktnih fluorescenčnih sijalkah z živim srebrom, LED-diode je mogoče reciklirati.
● Kakovost svetlobe je veliko boljša.
● CE, RoHS, FCC certificirano in 5 let garancije.
● Tri barvne temperature, topla bela, hladna bela, nevtralno bela – v prozornih in matiranih ceveh.
● Življenjska doba je 50,000 ur.

Opis izdelka
Energetska učinkovitost: rejec perutnine lahko prihrani denar pri izdatkih za energijo, saj tehnologija LED porabi zelo malo energije. Pri uporabi LED osvetlitve se porabi do 80 % manj energije v primerjavi z običajnimi izbirami razsvetljave.
Trajanje: LED luči so trajnejše od tradicionalnih rešitev razsvetljave, z življenjsko dobo do 50,000 ur. Rejci perutnine lahko zmanjšajo stroške vzdrževanja in potrebo po pogostih menjavah z uporabo LED luči.
Temperatura okolja: Običajni svetlobni viri pogosto proizvajajo veliko toplote, kar lahko zviša temperaturo v kokošnjaku in povzroči, da se ptice počutijo neprijetno. To bo sčasoma zmanjšalo stopnjo razvoja in proizvodnje ptic. Nasprotno pa LED svetloba proizvaja manj toplote kot običajni svetlobni viri, kar znižuje temperaturo okolja v perutninskem hlevu in izboljša razvoj in dobro počutje ptic.
Svetlobni spekter: LED osvetlitev ponuja prilagojene izbire svetlobnega spektra za izboljšanje rasti in razvoja perutnine. Kmetje lahko povečajo hormone pri pticah, ki nadzorujejo rast, proizvodnjo jajc in stimulacijo imunskega sistema, tako da jim dajo ustrezen spekter svetlobe.
| Moč | 9W 18W 23W 25W |
| Velikost | 60CM 120CM 150CM |
| Barvna temperatura (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Svetlobni izkoristek (LM/W) | 120 LM/W 140 LM/W 160 LM/W |
| Indeks barvnega upodabljanja (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Kot žarka | 180 stopinj |
| Vodoodporen | IP65 IP67 |
| Material | Aluminijasto ohišje + pokrov računalnika |
| Vhodna napetost (V) | Triac zatemnjen 220V AC ali 110V AC, 0-10V zatemnjen AC85-265V |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| Garancija | 5 let |
| LED čip | Epistar 2835 |
| Funkcija |
brez utripanja |
Več podrobnosti

Aplikacija



Priljubljena oznake: led razsvetljava za perutninske hiše, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
Zatemnilnik luči za perutninoPrikaži več> -
Razsvetljava v perutninski proizvodnjiPrikaži več> -
POULTRY Led Tube Light OnlinePrikaži več> -
LED RAZSVETLJAVA ZA VZREJNICEPrikaži več> -
30 W Vodoodporna cevna svetilka za perutninsko farmoPrikaži več> -
IP67 T12 LED lučka za perutnino za kokoši nesnicePrikaži več>







