Izdelkov
Žarnica za perutnino za kokošnjak
Specifična LED osvetlitev perutnine ima velik vpliv na rast živali. Ne samo, da lahko zniža stroške svetilke, ampak tudi uravnava hitrost presnove jajčne perutnine in podaljša življenjsko dobo razmnoževanja.
Raziskave kažejo, da bule-zelena svetloba spodbuja rast pri piščancih, medtem ko oranžno-rdeča spodbuja razmnoževanje. Rdeče-oranžna svetloba naj bi prispevala k reprodukcijski učinkovitosti, medtem ko naj bi bila bule-zelena svetloba boljša za rast.
Pomembno je, da izberete pravo barvo za vaše okolje in ptice.
perutnina žarnica za kokošnjak
Lastnosti izdelka:
LED razsvetljava za perutnino Zatemnitveni LED gonilnik
LED cevna luč polnega spektra
1) Zatemnitveni IC: Zatemnite svetlost od 0,5 odstotkov -100 odstotkov
2) Traic zatemnitev brez utripanja 0Hz
3) NAJVEČJA moč je 35 W
4) SAA, CE, ROHS
Specifikacije produkta:
| Model | sistem razsvetljave kokošnjaka |
| Velikost | 300/600/900/1200/1500MM |
| Moč | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Osnova | R17D / FA8 / G13 |
| Napetost | DC 12V 36V 48V ali 85-265V |
| Lumen | 100 lm/W |
| čip | SMD2835 |
| Materiali | Alu. plus PC/plastika/steklo |
| RA/PF | RA80/PF0,9 |
| Garancija | 5 let garancije |
Podrobnosti o izdelku žarnice za perutnino za kokošnjak:



Testno poročilo:

Za več artiklov obiščite našo spletno stran:https://www.benweilight.com/
pogosta vprašanja:
V: Ali ste tovarna ali trgovska družba?
O: Smo tovarna in tudi trgovsko podjetje pripada skupini Benwei. Za naše stranke lahko zagotovimo storitev na enem mestu. In lahko dobite najboljšo ceno in konkurenčno ceno.
V: Ali sprejemate pregled nakladanja kontejnerjev?
O: Vabljeni, da pošljete inšpektorja, ne samo za nakladanje zabojnikov, ampak kadar koli med proizvodnim časom.
V: Ali nam ponujate storitev oblikovanja?
O: Da, lahko bi oblikovali popolne risbe rešitev glede na vaše zahteve. Z uporabo AutoCAD, PKPM, MTS, 3D3S, Tarch, Tekla Structures (Xsteel) itd.
Q4. Kakšen je postopek za izdelke z napako?
Naš sistem razsvetljave obstaja že 10 let, do zdaj je bilo komaj najdenih okvarjenih svetilk.
Če je pokvarjen, vam bomo zamenjavo poslali s hitrim ali naslednjim naročilom glede na situacijo.
V5. Ali lahko natisnete naš LOGO na izdelek in embalažo?
Da. Pred potrditvijo naročila ponudite svojo načrtovalsko risbo in podrobnosti naši prodaji.
V6. Kako uredite dostavo.
Uporabljamo ekspresne storitve (DHL, TNT, UPS, FedEx, EMS...) in tudi letalski/pomorski/vlakovni prevoz.
Odvisno od količine vašega naročila in nujnih primerov, naša strokovna prodaja vam bo svetovala.
Priljubljena oznake: perutninska žarnica za kokošnjak, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
Prašičja luč IP67 Vodoodporna prašičja LED razsvetljava z...Prikaži več> -
Sistemi za osvetljevanje perutninePrikaži več> -
Piščančja coop razsvetljava za proizvodnjo jajcPrikaži več> -
Razsvetljava v perutninskih hišahPrikaži več> -
Osvetlitev za kokoši nesnicePrikaži več> -
400 Watt Led Flood Light BulbPrikaži več>











