Izdelkov

Triac zatemnitvena LED cevna svetilka T10
* Popolnoma vodotesen in odporen na prah.
* Močna, vzdržljiva struktura – popolnoma pralna in protikorozijska.
* Več kot 70 % prihranka v primerjavi s fluorescenčnimi armaturami – nižji tekoči stroški.
* Zelo dolga življenjska doba do 50000 ur.
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Lastnosti izdelka
* Popolnoma vodotesen in odporen na prah.
* Močna, vzdržljiva struktura – popolnoma pralna in protikorozijska.
* Več kot 70 % prihranka v primerjavi s fluorescenčnimi armaturami – nižji tekoči stroški.
* Zelo dolga življenjska doba do 50000 ur.
* Ni nevarnosti požara / nižji stroški zavarovanja – LED bo vedno ostal pri nizki temperaturi
* Povezljiv in povezan v serijo.
* Triak/0-10v z možnostjo zatemnitve.
| Moč | 16W |
| Napetost | 85-265V |
| Učinkovitost | 100lm/W |
| Lumnov | 1600lm |
| SCT | 2700K/4000K/5700K/6500K |
| CRI | >80 |
| Delovna temperatura | (-40 stopinja -50 stopinja) |
| Stopnja IP | IP67 |
| Material | Prozoren ovitek za računalnik/matiran pokrov po izbiri + IP67 moški in ženski vodotesni priključek |
| Voznik | Z notranjim gonilnikom z možnostjo zatemnitve/gonilnik brez možnosti zatemnitve je neobvezen |
| Dimenzija | 1,2M*D32mm |
| Velikost pakiranja | 143*30*26 cm |
| G.W | 14,1KG/25kos |
Več podrobnosti



Aplikacija
Obrat, bolnišnica, avtopralnica, hladilnik, zamrzovalnik, perutninska hiša in tako naprej.



Priljubljena oznake: triac zatemnitvena t10 led cevna luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje







