Izdelkov
Krožna stropna luč
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
Lastnosti izdelka:
1. Krožna stropna svetilka je zasnovana tako, da zagotavlja mehko in enakomerno osvetlitev ter ustvarja toplo in prijetno vzdušje v vsakem prostoru.
2. Krožna stropna svetilka s svojim modernim in elegantnim dizajnom doda pridih elegance vsakemu prostoru ter prostor osvetli s stilom in prefinjenostjo.
3. Enostavna namestitev in energijsko-učinkovita krožna stropna svetilka je praktična in elegantna rešitev za razsvetljavo za vsak dom ali pisarno.
Specifikacija:
| Moč | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Svetlobni izkoristek žarnice (lm/w) | 120lm/W |
| Indeks barvnega upodabljanja (Ra) | 80-83Ra ali 95-98Ra |
| Podpora Dimmer | Triak zatemnjen ali 0-10V zatemnjen |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Material | Pokrov iz aluminija + PC |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| Pokrov okvirja | Bela |
| Vhodna napetost (V) | 85-265 V ALI 12 V DC, 24 V DC |
| Velikost izreza | 68 mm do 280 mm |
| Zunanji premer | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Podrobne slike:





Uporaba:

Krožna led plošča se pogosto uporablja v dnevnih sobah, hotelskih dvoranah, konferenčnih sobah, bolnišnicah, šolah, pisarnah itd.
O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: krožna stropna luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje












