Izdelkov
Kvadratna svetilka z ravnim panelom
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
lastnost izdelka:
1. Kvadratna svetilka z ravnim panelom ima eleganten in sodoben dizajn, ki se zlahka zlije v vsak prostor.
2. Ta svetilka s svojo energetsko-učinkovito LED-tehnologijo zagotavlja močno in enakomerno osvetlitev ob minimalni porabi energije.
3. Zaradi trpežne konstrukcije in dolge življenjske dobe je stroškovno{1}}učinkovita rešitev razsvetljave tako za stanovanjske kot poslovne prostore.
Specifikacija:
| LED čip | Epistar / SMD2835 |
| Ocena IP | IP44 |
| Vhodna napetost | 85-265 V, 100-277 V AC |
| CRI | >80Ra |
| Svetlobna učinkovitost | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Moč | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Velikost | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120 CM |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Podpora Dimmer | Triak zatemnjen ali 0-10V zatemnjen |
| Material | Aluminij + PMMA |
| Kot žarka | 120 stopinj |
| Življenjska doba | 50000 ur |
| Garancija | 5 let |
| Pokrov okvirja | Bela in srebrna |
| Certificirano | TUV, CE, ROHS |
Podrobne slike:





Uporaba:

O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: kvadratna ploščata svetilka, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Par:
Krožna stropna luč
Naslednji:
Rgbw 60×60 Led panelna svetilka
Pošlji povpraševanje












