Izdelkov

9 W Smart Rgbw Bluetooth LED Downlight
1. Heat Sink z dobro disipacijo
2. Različne prevleke za možnost
3. Močna pomlad
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Značilnost izdelka
1. Ustvarite različne svetlobne učinke, kot so bledenje, bliskavica, stroboskop ali utrip
2. Izdelan iz visokokakovostnih materialov, kot so aluminij, akril ali polikarbonat, ki zagotavlja vzdržljivost, varnost in estetiko
3. Upravlja se s pametnim telefonom ali daljinskim upravljalnikom
4. Integriran z glasovnimi pomočniki in pametnimi domačimi napravami
Specifikacije
| Svetlost | 900-1000 lumnov (belo) |
| Poraba energije | 9 vatov |
| Kot žarka | 110º |
| Možnost zatemnitve | Možnost zatemnitve |
| Življenjska doba | 50 000 h |
| Prileganje | Ravna površina, vzmetne sponke |
| Specifikacije | AC220-240V, 50/60Hz |
| Vremenska ocena | IP54 (spredaj) IP40 (zadaj) |
| Materialna konstrukcija | Plastika, prevlečena z aluminijem, leča PC, bela RAL9016 |
| Dimenzije | Ø115mmx57 Izrez 90-95mm |
| Pakirane dimenzije | 120x120x75 mm 1 kos |
Več slik:



Uporaba:








Priljubljena oznake: 9w pametna rgbw bluetooth led downlight, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Naslednji:
3 CCT nastavljiva RGBW LED luč
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi

