Izdelkov
3 CCT nastavljiva RGBW LED luč
1. Heat Sink z dobro disipacijo
2. Različne prevleke za možnost
3. Močna pomlad
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Značilnost izdelka
1. Ustvarite različne svetlobne učinke, kot so bledenje, bliskavica, stroboskop ali utrip
2. Izdelan iz visokokakovostnih materialov, kot so aluminij, akril ali polikarbonat, ki zagotavlja vzdržljivost, varnost in estetiko
3. Upravlja se s pametnim telefonom ali daljinskim upravljalnikom
4. Integriran z glasovnimi pomočniki in pametnimi domačimi napravami
Specifikacije
| Moč | 20W/25W/30W |
| Barvna temperatura (CCT) | RGBW |
| CCT | 3 CCT nastavljiv |
| Svetlobni izkoristek žarnice (lm/w) | 120lm/W |
| Indeks barvne reprodukcije (Ra) | 80-83Ra ali 95-98Ra |
| Podpora Dimmer | Triac zatemnjen ali 0-10V zatemnjen |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Material | Aluminij+PC pokrov |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Pokrov okvirja | Bela |
| Vhodna napetost (V) | 85-265V,110-240V ALI 12V DC, 24V DC |
| LED gonilnik | Izolirano in brez utripanja |
Več slik:



Uporaba:








Priljubljena oznake: 3 cct nastavljiva rgbw led downlight, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Naslednji:
RGBW LED vgradna luč
Pošlji povpraševanje









