Izdelkov

Svetla in mehka LED okrogla luč

Opis izdelka
1. Energetska učinkovitost: Svetla in mehka okrogla LED svetilka je primer energetsko učinkovite LED osvetlitve, ki je pridobila splošno priznanje. Proizvaja odlično osvetlitev pri nižji porabi energije kot običajni viri svetlobe, s čimer prihrani znatno količino energije.
2. Enakomerna in svetla osvetlitev: Luč plošče proizvaja enakomerno in močno osvetlitev brez ostrih senc ali bleščanja. Popoln je za domove, delovna mesta in druge lokacije zaradi toplega, prijetnega vzdušja, ki ga zagotavlja s svojo mehko in nežno osvetlitvijo.
Specifikacije
| Moč | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Svetlobni izkoristek žarnice (lm/w) | 140lm/W |
| Indeks barvnega upodabljanja (Ra) | 80-83Ra ali 95-98Ra |
| Podpora Dimmer | Triac zatemnitev ali 0-10V zatemnitev |
| Material | Pokrov iz aluminija + PC |
| Življenjska doba (ure) | 50000.000 |
| Pokrov okvirja | Bela |
| Vhodna napetost (V) | 85-265V ALI 12 V DC, 24 V DC |
| Velikost izreza | 68 mm do 280 mm |
| Zunanji premer | 85-300 mm |
Več slik:



Uporaba:
Uporablja za:
Dom: jedilnica, hodnik, dnevna soba, spalnica, kuhinja, vrt.
Pisarna: sejna soba, delovni prostor, recepcija, razstavni prostor
Ostalo: restavracije, bari, kavarne, muzeji, trgovine itd.








Priljubljena oznake: svetla in mehka led okrogla panelna luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec





