Izdelkov
Vodoodporna vgradna LED svetilka

Opis izdelka
1. Uporaba vodoodpornih vgradnih LED svetilk kot izbire razsvetljave ima več prednosti. Te luči so posebej zasnovane za najboljšo osvetlitev v mokrih ali deževnih razmerah brez nevarnosti električne okvare ali poškodbe. Prhe, kuhinje, bazeni in drugi mokri prostori so idealna mesta za njihovo uporabo.
2. Električne komponente teh luči so zaščitene pred vremenskimi vplivi z njihovimi zatesnjenimi ohišji. So bolj zanesljiva in dolgotrajna alternativa običajnim svetilkam, saj ne bodo tako hitro korodirale ali povzročile kratkega stika.
Specifikacije
| Moč | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Svetlobni izkoristek žarnice (lm/w) | 140 lm/W |
| Indeks barvnega upodabljanja (Ra) | 80-83Ra ali 95-98Ra |
| Podpora Dimmer | Triac zatemnitev ali 0-10V zatemnitev |
| Material | Pokrov iz aluminija + PC |
| Življenjska doba (ure) | 50000.000 |
| Pokrov okvirja | Bela |
| Vhodna napetost (V) | 85-265V ALI 12 V DC, 24 V DC |
| Velikost izreza | 68 mm do 280 mm |
| Zunanji premer | 85-300 mm |
Več slik:



Uporaba:
Uporablja za:
Dom: jedilnica, hodnik, dnevna soba, spalnica, kuhinja, vrt.
Pisarna: sejna soba, delovni prostor, recepcija, razstavni prostor
Ostalo: restavracije, bari, kavarne, muzeji, trgovine itd.








Priljubljena oznake: vodotesna vgradna led svetilka, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec










