Izdelkov
Downlight Led 15w
IM DIMMABLE - Brezhibne možnosti zatemnitve (10%-100%), ki ustrezajo vsakemu razpoloženju ali dekorju. Naše vgradne svetilke s pregradami se takoj vklopijo z najnovejšo tehnologijo brez utripanja LED za maksimalno udobje oči.
✅ Enostavna namestitev - sledite našemu priročniku za hitro in enostavno nastavitev, primerno za vlažne lokacije. Neposredno namestite dodatno opremo na strop za takojšnjo močno svetlobo v vaši kuhinji, družinski sobi, spalnici, kopalnici in skupnih prostorih v vašem domu ali pisarni.
LED svetilka 15w

Lastnosti downlight LED 15w:
IM DIMMABLE - Brezhibne možnosti zatemnitve (10%-100%), ki ustrezajo vsakemu razpoloženju ali dekorju. Naše vgradne svetilke s pregradami se takoj vklopijo z najnovejšo tehnologijo brez utripanja LED za maksimalno udobje oči.
✅ Enostavna namestitev - sledite našemu priročniku za hitro in enostavno nastavitev, primerno za vlažne lokacije. Neposredno namestite dodatno opremo na strop za takojšnjo močno svetlobo v vaši kuhinji, družinski sobi, spalnici, kopalnici in skupnih prostorih v vašem domu ali pisarni.
Specifikacija za downlight led 230v:
| Ključna točka | downlight led |
| proces | 3w - 50w |
| Velikost rezanja | 55 mm - 240 mm |
| material | Čisti aluminij |
| svetle barve | Črnobela |
| Zatemnitev | vklop-izklop / Triac / Dali / 1-10V |
| temperaturo | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 95ra |
| Garancija | 5 let |
Podrobne slike:






Pogosta vprašanja:
V: Kako ravnati z napako za LED cevno svetlobo 10 vatov?
O: Prvič, naši izdelki so izdelani v strogem sistemu nadzora kakovosti.
Drugič, v garancijskem roku bomo poslali majhne količine novih luči z novim naročilom.
Za okvarjene serijske izdelke jih bomo popravili in vam jih ponovno poslali ali pa se bomo o rešitvi, vključno s ponovnim klicem, pogovorili glede na dejansko stanje.
V: Kakšno je območje napetosti downlight s pir senzorjem?
O: Imamo 220v 110v dc12v dc24v, lahko dobavljamo tudi s širokim razponom 85-265v, prosim, kaj potrebujete.
V: Ali lahko naredite OEM?
O: Da, imamo 11 let izkušenj na trgu LED razsvetljave, imamo oblikovalsko ekipo, inženirsko ekipo, ekipo QC po servisu itd.
V: Kako je z načinom pošiljanja ravnih led svetilk?
O: Običajno pošiljamo z DHL, UPS, FedEx ali TNT. Običajno traja 3-7 dni, da prispete.
Letalski in pomorski prevoz tudi neobvezno.
Priljubljena oznake: downlight led 15w, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, prodam, na zalogi, brezplačen vzorec












