Izdelkov

RGBW LED vgradna luč
1. Heat Sink z dobro disipacijo
2. Različne prevleke za možnost
3. Močna pomlad
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Značilnost izdelka
1. Svetlost downlighta je mogoče nastaviti od 0 do 100 %
2. Dolga življenjska doba in zmanjša stroške vzdrževanja
3. Nameščen v standardno vgradno ohišje ali nosilec za površinsko montažo
Specifikacije
| Moč | 20W/25W/30W |
| Barvna temperatura (CCT) | RGBW |
| SCT | 3 CCT nastavljiv |
| Svetlobni izkoristek žarnice (lm/w) | 120lm/W |
| Indeks barvnega upodabljanja (Ra) | 80-83Ra ali 95-98Ra |
| Podpora Dimmer | Triac zatemnitev ali 0-10V zatemnitev |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Material | Pokrov iz aluminija + PC |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Pokrov okvirja | Bela |
| Vhodna napetost (V) | 85-265V,110-240V ALI 12V DC, 24V DC |
| LED gonilnik | Izolirano in brez utripanja |
Več slik:



Uporaba:








Priljubljena oznake: rgbw led downlight, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Naslednji:
12V/24V DC vhod RGBW LED Downlight
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi

