Izdelkov
48 W osvetljena plošča
● Plošča je osvetljena od zadaj namesto standardne osvetljenosti robov, da zagotovi enakomernejšo porazdelitev svetlobe brez črnih lis.
● Plošče so brez utripanja, kar zmanjšuje utrujenost oči, izdelane pa so iz aluminijastega okvirja za dolgo življenjsko dobo in vzdržljivost.

funkcija:
● Plošča je osvetljena od zadaj namesto standardne osvetljenosti robov, da zagotovi enakomernejšo porazdelitev svetlobe brez črnih lis.
● Plošče so brez utripanja, kar zmanjšuje utrujenost oči, izdelane pa so iz aluminijastega okvirja za dolgo življenjsko dobo in vzdržljivost.
Specifikacija:
| ime izdelka | 48 W osvetljena plošča |
| Moč | 36W 40W 48W |
| Debelina | 3.0CM |
| Svetlobna učinkovitost | 140lm/W |
| Vrsta svetilke | LED plošča |
| Svetla barva | Hladna bela |
| Kot snopa | 120 stopinj |
| Barvna temp | 2700-6500K |
| Napetost | 220-240 volt |
| Ocena energetske učinkovitosti | plus |
Podrobnosti:








pogosta vprašanja
1. Ali ste tovarna ali trgovska družba?
Smo tovarna, nudimo storitve ODM & OEM.
2.Katera je vaša glavna linija izdelkov?
V glavnem proizvajamo led luči in svetila. Osredotočite se na komercialno razsvetljavo.
3. Imate sposobnost izvajanja neodvisnih raziskav in razvoja?
Naš inženirski oddelek ima 10 zaposlenih, imamo sposobnost raziskav in razvoja, da naredimo naše izdelke konkurenčne. Prav tako redno zbiramo
povratne informacije strank, izboljšave izdelkov in zahteve po novih izdelkih. Prirejamo tudi mesečne predstavitve novih izdelkov.
4. Katere certifikate imate?
Naši izdelki so prestali CE, RoHS, EMC in BIS
5. Kakšna je vaša proizvodna zmogljivost?
200,000-300,000kosov na mesec
6. Kakšna je garancija?
Večina naših izdelkov ima 2 leti garancije.
7. Kaj pa čas dostave?
Čas dostave za vzorec:3-5dni po prejemu vaše zahteve za vzorce in plačilu vzorcev.
Čas dostave za množično proizvodnjo: 10-18 dni po potrditvi naročila po prejemu kupčevega pologa
8. Kako ravnate z napakami?
1/1 zamenjava napak v garancijskem roku.
9. Kaj pa dizajn paketa in izdelka?
Ko količina doseže našo minimalno zahtevo, na podlagi tovarniške originalne škatle, originalne zasnove na izdelku z nevtralnim laserjem in etiketo, originalne embalaže za izvozno škatlo. Če potrebujete vašo oznako na izdelkih ali embalaži, nam to povejte, mi lahko storimo za vas.
Priljubljena oznake: 48 W osvetljena plošča, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec









