Izdelkov

Osvetljena plošča
● Ultra Slim Diesign
● Sodoben in eleganten dizajn
● Višja stopnja prepustnosti svetlobe

funkcija:
● Ultra Slim Diesign
● Sodoben in eleganten dizajn
● Višja stopnja prepustnosti svetlobe
● Zunanja lupina se ne da zlahka poškodovati
● Brez infrardečega sevanja, ne privablja muh
● Enostaven za namestitev
● Brez vsebnosti svinca ali živega srebra, zato je okolju prijazen
● Možnosti zatemnitve so na voljo v izbranih modelih
Specifikacija:
| ime izdelka | Osvetljena plošča |
| Moč | 36W 40W 48W |
| Nazivna napetost | 185-265V/220-240V |
| SCT | 2700K-6500K |
| CRI | 95 |
| Faktor moči | >0.9 |
| Material telesa | Aluminij |
| Življenjska doba | 50000 ur |
| Garancija | 5 let |
Podrobnosti:








Prednost
● Aluminijast okvir z dobro toplotno prevodnostjo.
● Ima enakomeren in gladek svetlobni žarek, nizko stopnjo bleščanja, nizko svetlobno onesnaženje in odlično zaščito pred obremenitvijo oči.
● Zeleno in okolju prijazno. Zdrav žarek, brez ultravijoličnega in infrardečega sevanja, brez radikalizacije
● Brez utripanja: hiter zagon, enakomerno delo, brez hrupa, brez utripanja lahko učinkovito zaščitijo oči
● Varčevanje z energijo: nizka poraba energije, nizka toplota, visoka raven svetlosti, enakomerno oddajanje svetlobe, prihranek energije približno 50 odstotkov
● Zasnovan s tehnologijo konstantnega toka.
● Najnovejši izdelek za notranjo razsvetljavo s celovito uporabo
● Enostavna namestitev in nizki stroški vzdrževanja
● Visok lumen, nizka razgradnja, nizka toplota
Priljubljena oznake: osvetljena plošča, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec

