Izdelkov
60x60 kvadratna led plošča
Nizek profil kot nalašč za obnovo ali novogradnjo
Izvajalcu prijazna, hitra in enostavna montaža
Gladko zatemnitev – 0-10V standardno zatemnitev, ki ustreza različnim aplikacijam
Preprosto prilagajanje svetlosti od 100 do 10 odstotkov
Brez utripanja in brenčanja
Gladka, enakomerna osvetlitev brez bleščanja
Vzdrževanje ni potrebno
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Svetloba je mehkejša in bolj enakomerna, zaradi česar se oko počuti bolj udobno, brez utripanja in bleščanja ter boljša zaščita oči
Označite
- Nizek profil kot nalašč za obnovo ali novogradnjo
- Izvajalcu prijazna, hitra in enostavna montaža
- Gladko zatemnitev – 0-10V standardno zatemnitev, ki ustreza različnim aplikacijam
- Preprosto prilagajanje svetlosti od 100 do 10 odstotkov
- Brez utripanja in brenčanja
- Gladka, enakomerna osvetlitev brez bleščanja
- Vzdrževanje ni potrebno
Atribut
| Velikost izdelka | 603 x 603 x 34 mm |
| Moč | 20w/30w/40w/50W |
| Vhodna napetost | 120-277V/60Hz, 220-240V/50Hz |
| Certificiranje | ETL,CE |
| Izvor svetlobe | LED |
| Material | Difuzor: mlečni PC material. Ohišje: jeklena pločevina z belim praškastim premazom |
| CCT | 3000K/4000K/5000K |
| Namestitev | Montaža na strop ali steno |
| Vozi | Odobren gonilnik LED |
| PF | 0.95 |
| Možnost zatemnitve | ja |
| CRI | 80 |
| Ocenjeno življenje | 50000 |
| Svetleč | 110-120 LM/W |
| učinkovitost (LM/W) | 110-120 LM/W |
| Kot žarka (stopinja) | 105 stopinj |
| Aplikacija | Šola, bolnišnica, hodnik, pisarna, knjižnica, konferenčna soba |
Slike Prikaži












Priljubljena oznake: 60x60 kvadratna LED panelna luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Naslednji:
LED svetilka za učilnico
Pošlji povpraševanje










