Izdelkov
LED svetilka za učilnico
Nizek profil kot nalašč za obnovo ali novogradnjo
Izvajalcu prijazna, hitra in enostavna montaža
Gladko zatemnitev – 0-10V standardno zatemnitev, ki ustreza različnim aplikacijam
Preprosto prilagajanje svetlosti od 100 do 10 odstotkov
Brez utripanja in brenčanja
Gladka, enakomerna osvetlitev brez bleščanja
Vzdrževanje ni potrebno
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Vrhunska možnost vgradne razsvetljave za splošno in poudarjeno razsvetljavo v pisarnah, na hodnikih, konferenčnih sobah in komercialnih aplikacijah je stropna robna svetilka. Njegova obodna osvetlitev zagotavlja značilen videz osvetljenih robov po veliko nižji ceni kot običajne ravne plošče in vgradne omarice. 24 LED luči T-Bar so izdelane posebej za hitro in preprosto prileganje stropnim mrežam T-Bar.
Označite
- Nizek profil kot nalašč za obnovo ali novogradnjo
- Izvajalcu prijazna, hitra in enostavna montaža
- Gladko zatemnitev – 0-10V standardno zatemnitev, ki ustreza različnim aplikacijam
- Preprosto prilagajanje svetlosti od 100 do 10 odstotkov
- Brez utripanja in brenčanja
- Gladka, enakomerna osvetlitev brez bleščanja
- Vzdrževanje ni potrebno
Atribut
| Velikost: | 60x60 |
| Moč po izbiri: | 27W/35W/40W |
| Učinkovitost: | 105LPW/115LPW |
| Napetost: | 120-277V AC |
| 3 CCT na izbiro: , | 3500K, 4000K, 5000K |
| CRI: | 95Ra |
| PF: | >0.95 |
| UGR | <19 |
| THD: | <15 |
| Zatemnitev: | 0-10V DC |
| Pogostost: | 50/60Hz |
Slike Prikaži












Priljubljena oznake: led lučka za učilnice, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje










