Izdelkov
Plošča led luči 30x120 Brez porumenevanja 160lm/W
1.Optična PMMA objektiv za to osvetljeno led ploščo, da osvetlitev boljša enotnost,ne bo rumena.
2.Ultra tanka in super svetla, brez puščanja svetlobe in brez utripa.
3. Visoko svetilnostne plošče 160lm/w, majhna poraba energije.
4.CCT in Wattage je mogoče spremeniti, tudi nujno na voljo,enostavno za zalogo.
5.UGR<19>19>
Plošča led luči 30x120 Brez porumenevanja 160lm/W
Stabilna kakovost ni LGT, ni porumenelo

Lastnosti izdelka:
1.Optična PMMA objektiv za to osvetljeno led ploščo, da osvetlitev boljša enotnost,ne bo rumena.
2.Ultra tanka in super svetla, brez puščanja svetlobe in brez utripa.
3. Visoko svetilnostne plošče 160lm/w, majhna poraba energije.
4.CCT in Wattage je mogoče spremeniti, tudi nujno na voljo,enostavno za zalogo.
5.UGR<19>19>
Specifikacija izdelka:
| ključna beseda | osvetljena luč |
| moč | 36W 40W 48W |
| Pf | 0.9 |
| velikost | 300 X 1200mm |
| Svetlobni tok svetilke(lm) | 160lm/w |
| Material | Aluminijasta zliina + steklo |
| Ip | IP40 |
| višina | 30mm |
| Ra | 80ra ali 95ra |
| Sct | 3000/4000/6000K |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| garancija | 5 Let |
Več slik za led osvetlitveno ploščo


Montaža led plošče 36w:

Uporaba:

Faq:
V:Kako naj vem za izdelavo za LED paneli 60x60?
O: Dvojno bomo potrdili vaše zahteve in vam poslali vzorec pred masovno proizvodnjo.
Med množično proizvodnjo vas bomo obveščali o vsakem napredku. Poleg tega bomo pred pošiljko naredili 100% pregled kakovosti.
V: Ali je v redu, da natisnete moj logotip na izdelku grelnega elementa?
O: Da. Pred izdelavo nas uradno obvestite in najprej potrdite zasnovo na podlagi našega vzorca.
V: Ali lahko oblikujemo svoj paket ali natisnemo svoj logotip na LED 120x30?
O: Da! Paket in logotip bosta narejena po vaših zahtevah.
V: Kako lahko vem status kvadratne led plošče ?
O: Objavili vas bomo za vsak napredek proizvodnje, kot so nabava materiala, stanje proizvodnje, čas dobave, številka sledenja, dokler ne prejmete izdelkov.
Priljubljena oznake: plošča led luči 30x120 ni rumeno 160lm/w, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljši, poceni, za prodajo, na zalogi, brezplačen vzorec












